Hakkımızda

2017’den Beri Yanınızda​

Sigun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2017 yılında kurulduğu günden beri İstanbul, Ankara ve Kocaeli illerinde temel faaliyetlerini yönetmekle beraber Türkiye’nin farklı yerlerinde de birçok hukuk bürosu ile işbirliği içinde aktif çalışmaktadır.

Alanlarında uzman avukatlarla yerli ve yabancı müvekkillerimize çalışmalarımız, araştırmalarımız, global gelişmelere yaklaşımımız doğrultusunda titizlikle hizmet veriyoruz.

Güvenilir ve Şeffaf

Gizlilik ve sır saklama yükümlülüklerimizin yanı sıra Meslek Etik Kuralları’na bağlı olarak sürdürdüğümüz çalışma anlayışımızla müvekkillerimize verdiğimiz hizmetlerde güven ilişkisine ve şeffaflığa azami özeni gösteriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız ve ihtiyaç halinde akademisyen desteği ile uzmanlık alanlarımız doğrultusunda müvekkillerimizin yaşadığı ya da yaşamasını öngördüğümüz tüm hukuki uyuşmazlıklara etkin ve hızlı çözümler üreterek müvekkillerimizin menfaatlerini korumak için çalışıyoruz.

Çözüm Odaklı

Hukuki çözüm denildiğinde ilk akla gelen her ne kadar dava yolu olsa da Sigun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak dava dışı alternatif çözüm yollarına azami önem vermekteyiz. Tüketici Hakem Heyeti, Sigorta Tahkim Komisyonu, ihtiyari arabuluculuk gibi dava yoluna gidilmeksizin hızlı ve usul ekonomisi açısından faydalı olan yöntemleri kullanmaya çalışmaktayız. Müvekkillerimize hızlı ve etkili sonuç üretmek adına hem etkin hem de ekonomik olan dava dışı alternatif çözümler üreterek çalışmaktayız.

Sigun Hukuk Bürosu

Avukatlarımız

Hatice Deniz Gökgöz

Kurucu Avukat

Elif Sağlamdemir

Kurucu Avukat

Sümeyye Yıldırım

Kurucu Avukat